• Ata mahallesi Afrodisias bulvarı no:2/18 Efeler/Aydın
  • +90 555 0009 16 82
  • 9.00 AM-6.00PM
  • Ata mahallesi Afrodisias bulvarı no:2/18 Efeler/Aydın
  • +90 555 0009 16 82
  • 9.00 AM-6.00PM

Aydın Halı Yıkama Firmaları

Aydın Halı Yıkama Firmaları

Aydın Halı Yıkama Firmaları hizmetinde Aydın ve ilçelerinde sizlere E halı servisi garantisi ile hizmetlerimizi sunamaktayız. Evlerimizde en yoğun olarak kullandığımız halılarımız çabuk kirlenebilirler. Bu noktada insan sağlığı açısından büyük risk oluşturmaktadırlar. Halıların temizlenmesi sırasında uygulanacak yanlış yöntemler ve kuruma esnasından bilinçsiz uygulamalar halıların kokması ve bakteri oluşturmasına neden olacaktır.

Aydın Halı Yıkama Firmaları

Aydez Halı yıkama olarak bu noktadan 7 kuşaktır hizmet verdiğimiz halı yıkama sektöründe sizlere her zaman en teknolojik ekipmanlar ve kaliteli yıkama kimyasalları ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın yaptığı halı yıkama hizmetleri tamamen garantili olarak sizlere sunulmaktadır.
Evdeki halılarımız alerjenleri, tozu ve bakterileri de barındırabilir. Ev sahibinin, lekeleri, kiri ve evcil hayvan kepeği gibi tahriş edici maddeleri ortadan kaldırmak için daha derin bir temizliğe ihtiyacı olacaktır. Profesyonel bir halı temizleme hizmeti, halıları dezenfekte edecek ve daha yüksek düzeyde temizlik sağlayacaktır. Bazı ev sahipleri , birkaç lekeden kurtulmak için bir halı temizleme projesini kendi başlarına halletmeyi severken veya bir evcil hayvan pislik yaptığında , halı temizleme hizmetleri her türlü sorunu çözebilir ve işi doğru bir şekilde yapabilir. Halıların profesyonelce temizlenmesi, halının ömrünün ve görünümünün uzamasına yardımcı olur.

Aydın Halı Yıkama, halıların yılda bir kez ve bazen evde evcil hayvan veya küçük çocuklar varsa daha fazla temizlenmesini önerir. Halının rengi atmışsa, matlaşmışsa, lekeliyse, rahatsız edici bir kokusu varsa veya dokunuşta pürüzlüyse profesyonel bir temizlik zamanı. Bir halıyı profesyonelce temizlemeyi seçmek, Aydez Halı Yıkama servisi zamandan ve emekten tasarruf etmesini sağlayacaktır.

Bir halı yıkama firması ile anlaşmadan önce, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Bunlar, hizmet alanlarını, programlarını, hazırlıklarını, temizlik öncesi incelemeyi, temizlik yöntemlerini, çevre dostu olmalarını, fiyatlandırmalarını, sunabilecekleri ek hizmetleri ve müşteri hizmetlerini içerebilir.

Bir ev sahibi bir halı temizleme hizmeti rezervasyonu yapmadan önce, bir şirketin kendi bölgesinde olduğundan emin olmak isteyecektir. Birçok üst düzey halı temizleme şirketinin ulusal bir varlığı vardır, ancak diğerleri yalnızca belirli bölgelere hizmet verebilir.

Bazı şirketler, ev sahiplerinin bir tahmin almasına ve temizlik hizmetlerini doğrudan web sitelerinde planlamasına izin verir. Diğer şirketler bir ev sahibinin telefon görüşmesi yapmasını isteyecektir. Planlama yaparken, ev sahiplerinin hizmet hakkında bir tahmin alması ve hizmetin nasıl fiyatlandırıldığını belirlemesi gerekir.

Aydın Halı Yıkama Servisi

Aydın Halı Yıkama Firmaları genellikle temizlik teknisyenleri gelmeden önce ev sahibinden kırılgan veya değerli eşyalarını taşımasını ister. Alanı, kişisel eşyaları ve mümkün olduğunca fazla mobilyayı iyice süpürerek ve çıkararak hazırlamak, temizleme işlemini hızlandıracaktır. Bazı firmalar temizlenecek alanla ilgili sorular sorabilir. Temizlik teknisyeni, lekeleri özel prosedürlerle tedavi etme deneyimine ve bilgisine sahip olduğundan, bu, halıdaki lekeler ve bunlara neyin sebep olduğu hakkında bilgileri içerebilir. Evin ön kapısı temizlik ekipmanlarını yerleştirmek için açık olacağından, evcil hayvanlar evden uzaklaştırılmalı veya güvenli ve emniyetli bir alanda tutulmalıdır.

Halı yıkama şirketleri birkaç farklı temizleme yöntemi ve ekipmanı kullanır. Bu yöntemlerden bazıları, belirli halı türlerinde diğerlerinden daha iyi sonuç verir ve bazı ev sahipleri tercih ettikleri temizleme yöntemine göre bir şirket seçer. İşte en yaygın halı temizleme yöntemleri.

Aydın Halı Yıkama Firmaları
Aydın Halı Yıkama Firmaları

Sıcak su çıkarma. Halı buharlı temizleme olarak da bilinen sıcak su çekme, halıyı temizlemek için kiri ve kiri çözmek için yüksek basınçlı sıcak su kullanır. Aydın Halı Yıkama Firmaları, temizlemeye yardımcı olması için bir temizlik maddesi kullanacak ve ardından iyice durulayacaktır. Halı buharı, halı liflerini tazeleyerek daha dolgun görünmelerine ve daha yumuşak hissetmelerine yardımcı olur.
kapsülleme. Kapsülleme işlemi, köpük veya sıvı temizlik maddesi uygulandığında halıyı temizler.

Halıdaki kir, toz içinde kapsüllenir ve kuruduğunda, vakumla veya fırçayla uzaklaştırılabilen bir toz halinde kristalleşir. Bu işlem popülerdir çünkü diğer yöntemlere göre daha az su kullanır ve kuruma süresi çok daha kısadır.
Kuru temizleme. Bu temizleme işlemi, kuruma süresinin olmaması nedeniyle giderek daha popüler hale geldi. Yüzeye pudra sürülerek halılar temizlenir ve motorlu fırçalı bir makine tozu halı liflerinin derinliklerine iter. Toz, süpürülmeden önce kiri, kalıntıları ve kokuları emer.

Aydın Halı Yıkama Firmaları halının yüzeyini derinlemesine temizlemeden temizleyen bir yöntemdir. Temizleme solüsyonuyla kaplanmış, dönen pedli motorlu bir makine, kiri ve tozu çıkarmak için halının yüzeyi üzerinde döner. Bu işlem, nem eksikliği nedeniyle halının hızla kurumasını sağlar, ancak halının derinliklerinden gelen kirler hızla yeniden yüzeye çıkabilir.
Halı temizliğinde kullanılan sert kimyasallar, bir kanalizasyona akıtıldığında, kanalizasyona veya toprağa salındığında çevreye zarar verebilir. Zehirli kimyasallar insanlara, vahşi hayata ve su sağlığına zarar verebilir.

Kimyasal temizleyiciler ayrıca evinizdeki hava kalitesini etkileyebilir ve özellikle hassas nüfus için solunum sorunlarına yol açabilir. Daha çevre dostu veya yeşil temizlik çözümleri, ev üyeleri ve evcil hayvanlar için güvenli olan biyolojik olarak parçalanabilen ve toksik olmayan seçenekleri içerir. Birçok çevre dostu temizlik çözümü, geleneksel halı temizleme yöntemlerinden daha az su kullanır. Daha az su kullanılması, halıların kurumasının geleneksel bir buharlı halı temizleyicisine göre daha az zaman alacağı anlamına gelir ve zararlı temizlik kimyasallarının yeraltı suyu kaynağını tehlikeye atma şansını azaltır.

Aydın Halı Yıkama M2 Fiyatları

Aydın Halı Yıkama Firmaları  temizleme fiyatlandırması, genellikle bir konut veya ticari alan için gerekli hizmetlere, temizlik aracı için mevcut park yerine, halı tipine, halının ne kadar kirli olduğuna, coğrafi konuma ve kullanılan temizleme yöntemine göre belirlenir. Çoğu temizlik şirketi hizmetlerini oda başına fiyatlandıracak ve bazıları metrekare olarak ücret alacaktır.

Birçok halı temizleme şirketi, döşeme, hava kanalları, fayans, harç, araba, karavan ve kurutucu havalandırma gibi ek hizmetler sunar. Ayrıca küf azaltma, su hasarı restorasyonu, duman ve yangın hasarı restorasyonu ve dezenfektan hizmetleri sağlayabilirler. Tüm şirketler bu hizmetlerin her birini sunmaz, bu nedenle ev sahipleri ek hizmetlerle ilgilenip ilgilenmediklerini bireysel şirketlerle kontrol etmelidir.

Çoğu halı temizleme şirketi, sonuçtan memnun kalmazlarsa müşterileriyle birlikte çalışır. Bazıları, tüm alanı temizlemek ve / veya yeniden temizlemek için eve geri dönmeyi teklif ediyor. Ev sahipleri, şirketlerin iletişim kurmasının kolay olduğundan ve aktif bir müşteri hizmetleri departmanına sahip olduğundan emin olmak isteyeceklerdir.

Aydın Halı Yıkama Firmaları konusunda sizlerde Aydez Halı Yıkama garantisi ile hizmet almak için bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz.

Previous Post

Leave A Comment

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Şimdi ara