• Ata mahallesi Afrodisias bulvarı no:2/18 Efeler/Aydın
  • +90 555 0009 16 82
  • 9.00 AM-6.00PM
  • Ata mahallesi Afrodisias bulvarı no:2/18 Efeler/Aydın
  • +90 555 0009 16 82
  • 9.00 AM-6.00PM

Aydın Halı Yıkama

Aydın Halı Yıkama

Aydın Halı Yıkama olarak Aydın ve ilçelerinde sizlere 7/24 olarak halı yıkama ve koltuk yıkama konularında hizmetlerimizi aralıksız olarak sunmaktayız.

Halılarınızı temizlemek genellikle bahar temizliği ile aynı kategoriye giren bir iştir: Yapması çok eğlenceli değil ama gerekli ve yaklaşık olarak aynı sıklıkta yapılmalıdır. Bununla birlikte, çoğu halı satan firma, halılarınızı yalnızca birkaç yılda bir temizleme önerisinde bulunmaktadır. Halı temizliği sadece lekeleri çıkarmak için önemli değildir. Halınızın temizlenmesi halınızın ömrünü ve kullanım performansını artıracak ve uzatacaktır.

Halınızın görünümünü ve performansını mümkün olduğunca uzun süre tutmak için üreticiler, evinizdeki kullanım yoğunluğuna miktarına bağlı olarak halınızın en az 12-18 ayda bir temizlenmesini önerir. Aslında, bu kadar sık ​​temizlik birçok garantinin bir koşuludur.

Aydın Halı Yıkama servisi
Aydın Halı Yıkama servisi

2015 yılından günümüze kadar Aydez Halı yıkama olarak sayısız eve misafir olmuş bulunmaktayız. Sizlerin özel günlerinde evlerinin daha hijyenik olması için Aydez Halı yıkama olarak hazır bulunmaktayız.

Aydez halı yıkama olarak halıların içlerinde biriken bakteriyellerin ne kadar insan sağlığı açısında tehdit oluşturduğunu bilmekteyiz. Halı yıkama sistemlerinde düzgün ve hijyenik olarak yıkanmayan halılar solunum yolları ve bebekler için tehdit oluşturmaktadır. Makine sistemleri ile yıkanan halılar makinelerin borularının düzenli yıkanmaması ve kullanılan ilaçların kalitesiz ve orjinal antibakteriyeller içermemesi nedeni ile insan sağlığına en büyük tehdit olarak göze çarpmaktadır. Tüm bunların bilincinde olarak kurulan Aydez halı yıkama servisi Aydın’da gerekli olan tüm sertifikalara sahip olarak yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük halı yıkama servisi olan ve İSO ve diğer sertifikaları ile sektörde lider konumda buluna E Halı servisinin Aydın bayisi olarak tüm Aydın ve ilçelerinde halı yıkama hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Aydın Halı Yıkama

Aydez Halı yıkama olarak 5 araçlık günlük halı toplama ekibimiz ile tüm Aydın ve ilçelerin de sizlerden gelen talepler sonrasında hızlı bir şekilde halılarınızı toplamaktayız.  Aydez Halı yıkama ekipleri yıkanan halıları özel yıkama alanında tazikli su ve antibakteriyel sıvılar ile yıkayarak güneş ışığında kurutma yapmaktadır. Bu sayede halılar hem temiz hava alarak güneş ışıgın da kurumaktadır.  Ekiplerimiz tarafından kurallarına ve sağlık şartlarına uygun olarak yıkanan halılar kalitesini bozmamaktadır. Bu işlemlerin tamamı Aydez halı yıkama ve E – Halı serivisi garantisi altında yapılmaktadır.

Aydın halı yıkama ailesi olarak tüm Aydın  ve ilçelerinde M2 sistemlerinde en uygun fiyatlar ve sizlere sunduğumuz kampanyalar ışığında %100 müşteri memnuniyeti için tüm çalışmalarımızı sunmaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganı ile önceliğimiz her zaman müşterilerimizin taleplerine kesin çözümler ve hızlı servis ağı üzerine kurulmuş bulunmaktadır. Aydın halı yıkama servisi olarak kuyu suyu ile yıkama yapmamaktayız. Kuyu suları mikrop testinden geçmemesi nedeni ile sağlık açısından risk teşkil etmektedir.

Bu noktada Aydın Halı Yıkama ailesi olarak kesinlik ile maliyet hesabı yapmamaktayız. Tamamen müşterilerimizin halılarını korumak ve sağlık açısından uygun olan temizlik bilincimizi sahaya yansıtmaktayız.

Aydın Halı Yıkama Servisi

Genel olarak, evlerde halı yıkama makineleri, suyun yüksek sıcaklığa ulaşmasını sağlayamaz ve bu da daha az etkili temizlik sağlar. Ayrıca, bu makineler profesyonellerin kullandıkları kadar güçlü değildir, bu da halıdaki suyu (ve dolayısıyla kiri) o kadar fazla çekemedikleri anlamına gelir.

Aydez halı yıkama olarak bu sistemlerde yıkanan halıların ömürlerinin kısa olduğunu görmekteyiz. Bu noktada halı yıkama konusunda profesyonel firmaları tercih etmenizi önermekteyiz.

Gerçeklere ve bilime dayalı halı temizleme bilgileri için en önemli kaynağınızdır. Aydez Halı Yıkama, tüketicilerin halı temizleme hizmetlerini seçme kararlarında rahat edebilecekleri anlamına gelir.

Aydez Halı Yıkama, olarak Halılarınızın daha temiz ve temizliğinizin daha uzun süre dayanması için yalnızca sektör lideri ürünleri ve en iyi halı temizleme ekipmanlarını kullanıyoruz. Tüketiciler, yaşayacakları ve çalışacakları daha sağlıklı bir ortamın yanı sıra halı temizleme yatırımlarından maksimum getiri elde ediyor. “Yakınımdaki en iyi halı temizliğini” arıyorsanız, daha fazla arama yapmayın. Sertifikalı halı temizleme hizmetlerimiz için Aydez Halı Yıkama ailesini 7/24 saat arayabilirsiniz.

Aydın Halı Yıkama Fiyatları

Bazen halının kirli olduğu aşikardır, ancak halı liflerindeki kiri görmeden halınız kirlidir. Halı liflerinin üretilme şekli, normal trafik nedeniyle liflere doğru inen kiri gizler. Kir, günlük kullanımda zemine bulaştığı halıda kalır. Bu öğütme liflere zarar verebilir, rengi matlaştırabilir ve evinizde hoş olmayan bir koku oluşturabilir. Kir, toz, kepek ve daha fazlası alerjileri ve astım semptomlarını şiddetlendirebilir.

Halınızın uzun süre harika görünmesini istiyorsanız, yılda en az bir kez veya evdeki trafik gerektiriyorsa daha sık halı temizleme hizmetlerine yatırım yapın. Profesyonel bir Aydın halı yıkama servisi ile yapılan halı temizliği, zararlı kirleri temizler ve halı koku giderici uygulaması halınızın tazelenmesine yardımcı olur. Düzenli halı temizliği, halınızın renginin daha canlı kalmasına da yardımcı olur.

Aydın Halı Yıkama Fiyatları
Aydın Halı Yıkama Fiyatları

Halınız profesyonel temizlikten geçtikten sonra, isteğe bağlı olarak Aydez Halı Yıkama Servisinin önerdiği Halı Koruyucu uygulamasını öneriyoruz. Bu halı koruyucu, halınızın üzerindeki koruyucu kaplamayı eski haline getirerek temizliğinizin daha uzun süre dayanmasını sağlar ve ev temizliğini kolaylaştırır.

Halı yıkama süreci kadar halının kurutma aşamadı da büyük önem taşır. Yıkanan halılar açık havada kurutulursa ortamın tozundan etkilenecektir. Ayrıca güneş ışığı da yeni yıkanan bir halıya zarar verecek, renklerinin solmasına neden olacaktır.

Kapalı halı kurutma odaları hem halının daha kısa zamanda kurumasını sağlayacak hem de güneş ışınlarından halıyı koruyacaktır. Özellikle kışın normal şartlarda halılar geç kurur. Bu da müşteriye daha geç teslim anlamında geleceği için sakıncalıdır. Kapalı alan kurutma odalarında halılar 10-18 saat arasında tam olarak kurumaktadır.

Kapalı alan halı kurutma odaları elektrikli veya doğal gazlı halı kurutma odası makineleri ile ısıtılmaktadır. Ayrıca nem alma makinesi ile de içeride oluşan nem dışarıya uygun şartlarda atılmaktadır. Aydez Halı Yıkama fabrikasında da makineyle ısıtılan odalarda halılar kısa zamanda kurutulur ve kontrol edilerek müşteriye teslim edilir.

Halılarımız evimizin her köşesinde yer alan bizi soğuktan koruyan ayağımız yerden kesen ve desenleri ile evimizde bizim zevkimizi yansıtan eşyalarımızdır. Halılar bir evin zeminini sarar ve temel yapısını oluştur. Dönüp bakıldığında gün içerisinde en çok kullandığımız eşyalarımızda yine halılarımızdır. Halılarımızı evimizin bitki örtüsü şeklinde de tasvir edebiliriz.

Günlük yaşantımız içerisinde bu denli önemli bir yeri olan halılarımızın temizliği bu nedenle çok önemlidir. Özelliklede çocuklu ailelerin bu konuda daha da hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü çocuklar halılara daha yakın temas içerisinde oldukları için halılarımızda bulunan mikroplardan, kirden, tozdan en çok onlar etkilenirler.

Halılarımız her daim ayak altında bulduğu için diğer eşyalarımıza nazaran daha fazla kirlenirler. Her ne kadar günlük temizlik ve toz alma işlemine tabi tutulsalar da halının imlikleri arasına giren kirden ve tozdan kurtulabilmek için halımızı yıkamamız gerekmektedir.

Eski zamanlarda herkes kendi halısını yıkadığı için çok meziyetli bir iş olsa da şimdilerde teknolojinin gelişmesi otomatik halı yıkama makinalarının yaygınlaşması ile çok uygun fiyatlara hiç yorulmadan halılarınızı kolayca yıkatabilirsiniz.

Halı yıkama firmaları şu anda halı yıkama işlemini kendini yıkamanızdan daha uygun fiyatlara yıkamaktadır. Aynı zamanda büyük ve kurumsal olan halı yıkama firmalarında bulunan teknoloji sayesinde halılarınız kendi yıkadığınız halılardan daha temiz bir halde gelmektedir. Doğru halı yıkama firmasını seçerseniz evinize ve kendinize en büyük iyiliği yapmış olursunuz.

Sizlerde Aydın ve ilçelerinde garantili halı yıkama servisi almak için 7/24 Aydez halı yıkama servisini ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Newer Post

Leave A Comment

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Şimdi ara